Skip to content
Türkçe İngilizce Yeminli Tercüme

Turkce Ingilizce Yeminli Tercume

Turkce Ingilizce Yeminli Tercume ve Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Aslına bakarsanız, Turkce Ingilizce Yeminli Tercume ifadesi biraz içi boş bir ifade. İngiltere’de -mesleğine ve beceri seviyesine bakılmaksızın- herkes çevirinin altına “bu çeviri -bildiğim kadarıyla- doğrudur” yazılı bir beyan koyup kendi iletişim bilgilerini (“tasdik“) eklemek suretiyle kendi tasdiğiyle çeviri yapabilir. Bu şekilde yapılan çeviri de teknik olarak tasdikli çeviri olarak kabul edilecektir. Ancak, tasdikli çeviride, tasdiğe değil, tasdiği yapan kişinin yeterliliğine ve becerilerine önem verilir. Bu da tüm çeviri ve yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için konuyla ilgili yeterli deneyim sahibi, kalifiye bir yeminli tercümanla çalışmayı önemli kılar.

İngiltere’de Yerleşik Yetkili Dilbilimci (MCIL) olarak, Türkçe İngilizce dil çiftinde kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı yeminli tercüme ve profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktayım.

Anadilim Türkçe ve İngiltere’de Yaşıyorum.

İngiltere’de Vergi Mükellefiyim – Şirketim de İngiltere’de.

DBS Belgem var.

Çeviri üzerine Lisansüstü (Master) Derecem var.

Türkçe İngilizce Yeminli Tercüman olarak 25 senelik deneyim sahibiyim.

Google Yorumlarında görülebileceği üzere %100 Müşteri Memnuniyeti ile çalışıyorum.

Tüm Turkce Ingilizce Yeminli Tercume İhtiyaçlarınız İçin

Uzman Türkçe İngilizce yeminli tercüman olarak 25 yıllık deneyim sahibiyim. Tüm Türkçe İngilizce çeviri ve yeminli tercüme ihtiyaçlarınızda, her seferinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt ediyorum. Müşterilerim arasında hukuk büroları ve bankacılık, finans, yönetim danışmanlığı, enerji ve gayrimenkul sektörlerinden sektör liderleri ve uluslararası kuruluşlar bulunmaktadır. 20 binin üzerinde teknik terim içeren terim bankalarımla, (Hukuk, Finans, Bankacılık ve İşletme/Yönetim başta olmak üzere) pek çok branş ve sektörde kullanılan profesyonel terimlere hakimim.

  • Türkçe İngilizce diploma çevirisi ve yeminli tercümesi
  • Türk mahkeme kararlarının İngilizce çevirisi ve yeminli tercümesi
  • Boşanma kararlarının ve boşanma ilamlarının Türkçe İngilizce çevirisi
  • Doğum belgelerinin Turkce Ingilizce yeminli tercume ve çevirisi
  • Evlilik cüzdanı ve evlilik belgelerinin Türkçe İngilizce çevirisi ve yeminli tercümesi
  • Türkçe akademik metinlerin İngilizce çevirisi ve yeminli tercümesi: tez, bitirme tezi, araştırma, inceleme, kaynak metin ve raporlar
  • Türkçe ticari belgelerin İngilizce yeminli tercüme ve çevirisi: yönetim kurulu raporları, vergi beyannameleri, denetim raporları, devlet kurumlarıyla yazışmalar, satış koşulları vb.
  • Özel belgelerin İngilizce çevirisi ve yeminli tercümesi: şahsi mesajlar, mektuplar, yazışmalar, NHS yazışmaları, doktor raporları ve benzerleri.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli bir Ingilizce Turkce yeminli tercume sunabileceğimden %100 emin olmadıkça iş almıyorum. Çeviri hizmetlerimde ayrıntılara verdiğim önem ve sunduğum üstün hizmet kalitesi müşterilerimin bırakmış olduğu olumlu yorumlardan anlaşılabilir. Aşağıdaki Google Yorumlarını mutlaka inceleyiniz.

Ücretsiz Teklif Alın

Lütfen çevirtmeyi düşündüğünüz kaynak metni İletişim Formunu kullanarak veya eposta ile haluk@halukaka.net adresine göndererek ücretsiz bir fiyat teklifi alınız. Herhangi bir sorunuz olursa, çekinmeden 07584 571237 numaralı telefonumdan beni arayınız (İngiltere mesai saatleri dahilinde).

Müşteri Yorumları

Based on 14 reviews
Selhan I
28/01/2023
This establishment translates anything. Very honest people to work or to do business. I really recommend them. Very good service.
احمد مصطفى
18/11/2022
Thank you for your help and patience
Janet Can
12/10/2022
Thank you Haluk Bey for the prompt attention you gave to my request for the translation of my document. You delivered exactly what you promised. I would highly recommend your service to anyone. Again thank you Janet Can
Meryem Yiğit
23/09/2022
16 yıldır kusursuz çeviri hizmeti almaktaym, bu iş için yaratılmış tam donanımı haiz yetkin çevirmen
Utku Abay
28/08/2022
Great and accurate service provided quickly. Will definitely use Haluk's services and in the future and recommend them for anyone who needs it without hesitation.
Tuğçe
31/07/2022
Would highly recommend! Excellent, quick and professional service.👏
Kilic Sebahattin
07/04/2021
Tamamen profesyonel bir tercüman, Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe çevirilerinizi güvenli ve uygun fiyata alabilirsiniz. Çok teşekkür ederim A completely professional translator, you can get your Turkish-English English-Turkish translations safely and at affordable prices. Thank you so much
Mehmet Alper HAZIR
18/08/2020
Haluk beyden almış olduğum çeviri hizmetinde nezaketi, içtenliği ve işlemlerimi zamanında tarafıma teslim ettiğinden dolayı kendisine teşekkürü borç bilirm.
ayhan turhan
22/06/2020
great professionalism..super fast responses..and best price offerings...strongly recommended..
Mustafa Unlu
17/06/2020
İçtenlikle yardımcı oldu çeviri işinde harikasin üstad çok teşekkürler emeklerin için 👍👋